سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
ألا إنّ نصرالله قریب
سه شنبه 90 فروردین 30 :: 3:16 عصر ::  نویسنده : خادم

خدایا جگرمان آتش گرفته،می سوزد.پروردگارا قرآن عزیز مارا آتش می زنند و ما خاموشیم.خدایا به کلام شما توهین می شود و ما در سکوت به زندگی آرام خود ادامه می هیم.

خدایا کجاست ویران کننده کاخ های شرک ونفاق؟

کجاست احیا کننده دین و اهل آن؟

کجاست نابود کننده فاسقان و عاصیان و ظالمان و طاغیان؟

کجاست آنکه متکبران سرکش عالم را هلاک و نابود می گرداند؟

مولای من، سرور و آقای من، فرزندِ مادر پهلو شکسته؛که این روزها در بحرین عزاداری برحضرتش، حتی در خانه ها نیز ممنوع گردیده،این هیچ از شما کمک می خواهد.

مولایم،چه زمانی ظهور فرا می رسد؟دردانه آفرینش ترس دارم که شما را به مادرتان قسم بدهم.عزیزِغایب از انظارِغافل، می دانم آمادگی ما شرط آمدن شماست.مولایم،خودتان کرم کنید و مارا آماده ظهور نمایید.سرورِ بی منتهایم دیگر بیایید.بیایید آقاجان... به امید ظهور منتقم آل علی(ع). اللهم عجل لولیک الفرج
موضوع مطلب :


سه شنبه 90 فروردین 30 :: 2:0 عصر ::  نویسنده : خادم

یه سوال خی...............لی جدی دارم.

حج عمره رفتن چقدر اهمیت داره؟؟؟؟!!!!!

حج عمره رفتن چقدر اهمیت داره در حالی که شیعیان بحرین دارن قتل عام میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حج عمره رفتن چقدر اهمیت داره در حالی که سعودی های وهابی دارن مردم بحرین رو قتل عام میکنن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

درحالی که ما داریم به تأمین هزینه های این کشتار کمک می کنیم!!!!!!!!!!!!

آیا این طورنیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟با پول هایی که ما تو شکم این جانی ها میریزیم چه خوب به کشتارمسلمانها کمک می کنیم؟

انجام یک امر مستحبی درسته یا حفظ نفس محترم یک انسان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در حالی که سعودی ها با تیر مستقیم سر و جمجمه مظلومین بحرین رو هدف قرار میدن؟

بدتر ازهمه اینکه نمیدانیم برسر خواهران اسیر ما دردست مزدوران بحرینی وسعودی چه خواهد آمد؟

این یه سوال جدی برای من شده.

اگرمن قرار بودعمره برم میرفتم یا نه؟؟؟؟؟؟اگه کسی جواب درستی داره من رو راهنمایی کنه.وحشی گری سعودی ها در بحرینوحشی گری سعودی ها در بحرینوحشی گری سعودی ها در بحرین
موضوع مطلب :


جمعه 90 فروردین 26 :: 10:57 عصر ::  نویسنده : خادم

 

سلام به غروب حزن انگیز جمعه ای دیگر.

 

 شعر از خادم

 

باز هم یک غروب،یک غروبِ بی شما

یک غروبِ جمعه با دردهای  بی کران یااباصالح " عج " مددی مولا. سلام وارث تنهای بی نشانی ها

یک غروبِ بی نهایت و غمین

یک غروب با همان غم همیشگی،غم فراق

غم جدایی از تمام زندگی

 غم جدایی از حیات جاودان

             تو ای حیات جاودان من،

 تمام زندگی                             

            امیدِ لحظه های ناب من

 بیا       

کجاست آن نگاه های روشنت

کجاست دست های هادِمت

تو ،امید قلب های روشنی

امید چشم های منتظر

          تو ای حیات جاودان ما،

تمام زندگی

           امیدِ لحظه های ناب ما،

 بیا
موضوع مطلب :


پنج شنبه 90 فروردین 25 :: 9:47 عصر ::  نویسنده : خادم

وای بر آنان.آیا آنکه مردم را به راه راست می خواند،سزاوار پیروی است یا آنکه خود راه را نمی داند؟در این باره چگونه داوری می کنید؟

به خدایتان سوگند،آنچه نباید بکنند کردند.نواها، ساز و فتنه ها آغاز شد.حال لختی بپایند! تا به خود آیند و ببینند چه آشوبی خیزد وچه خون ها بریزد! شهد زندگی در کام ها شرنگ و جهان پهناور بر همگان تنگ گردد.آن روز زیانکاران را باد در دست است و آیندگان  به گناه رفتگان گرفتار و پای بست.

اکنون آماده باشید! که گرد بلا انگیخته شد وتیغ خشم خدا از نیام انتقام آهیخته.شما را نگذارد تا دمار از روزگارتان برآرد.آنگاه دریغ سودی ندارد.

جمع شما را بپراکند و بیخ و بُنِتان را برکند.دریغا که دیدة حقیقت بین ندارید.بر ما هم تاوانی نیست که داشتن حق را ناخوش می دارید.

دیری نگذشت که آنچه دختر پیغمبر در بستر بیماری و نیزروزهای پیش در جمع مسلمانان از آن خبر داد و مردم را از پایان آن ترساند تحقق یافت.

پی نوشت :زندگانی فاطمه زهرا (س).مرحوم دکتر جعفر شهیدیrahevasle.blogfa.com
موضوع مطلب :


دوشنبه 90 فروردین 22 :: 6:9 عصر ::  نویسنده : خادم

به خدا سوگند،اگر پای در میان می نهادند،و علی را بر کاری که پیغمبر به عهده او نهاد می گذاردند،آسان آسان ایشان را به راه راست می برد.وحق هریک را بدو می سپرد،چنانکه کسی زیانی نبیند و هرکس میوه آنچه کشته است بچیند .تشنگان عدالت از چشمه معدلت او سیر و زبونان در پناه صولت او دلیر می گشتند.اگر چنین می کردند درهای رحمت از زمین و آسمان بروی آنان می گشود. اما نکردند و بزودی خدا به کیفر آنچه کردند آنان را عذاب خواهد فرمود.

بیایید! و بشنوید!

شگفتا روزگار چه بوالعجب ها در پس پرده دارد؟و چه بازیچیه ها یکی از پس دیگری برون می آرد.راستی مردان شما چرا چنین کردند؟و چه عذری آوردند؟دوست نمایانی غدّار.در حق دوستان ستمکار و سرانجام به کیفر ستمکاری خویش گرفتار.سر را گذاشته به دم چسبیدند.پی عامی رفتند و از عالِم نپرسیدند.نفرین بر مردمی نادان که تبهکارند و تبهکاری خود را نیکوکاری می پندارند.

وای بر آنان.آیا آنکه مردم را به راه راست می خواند،سزاوار پیروی است یا آنکه خود راه را نمی داند؟در این باره چگونه داوری می کنید؟

 پی نوشت :زندگانی فاطمه زهرا (س).مرحوم دکتر جعفر شهیدی
موضوع مطلب :


یکشنبه 90 فروردین 21 :: 4:48 عصر ::  نویسنده : خادم

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اُمُ مَن،بِنتُ مَن، حَلِیلَةُ مَن

و  لِأیِّ   الاُمور  تُدفَنُ  لَیلا

روز ها از پی هم می آیند و می روند وماهها و سالها به یکدیگر پیوند می خورند.اما این آمد و شدها هنوز اندکی از غم جان فزایت را نکاسته است.در این ایام نمی دانم چه بر سرم می آید که تاب و توان از کف می دهم و...بگذار از زبان خودت قدری از رنج هایت را نجوا کنم.

کَیفَ أصبَحتِ یا بِنتَ رسولِ الله؟

أصبَحتُ وَاللهِ عائِفَة لِدنیاکُم.قالیَةً لِرِجالکُم.لَفَظتُهُم بَعدَ أن عَجَمتُهُم وَشَنَأتُهُم بَعدَ أن سَبَرتُهُم.فَقُبحاً لِفُلُولِِ الحَدِّ.وَخَوِرَ القَناةِ وَ خَطَلِ الرَّأیِ« وَ بِئسَما قَدَّمَت لَهم أنفُسُهُم وَ فی العَذابِ هُم خالدون...

لا جَرَمَ لَقَد قَلَّدتُهُم رِبقَتَها.و شننت علیهم عارها.فجدعا و عقرا و بعدا للقوم الظالمین.ویحهم أنَّی زحزحوها عن رواسی الرسالة.وقواعدالنبوة. ومهبط الروح الامین.الطبین بأُمور الدنیا و الدین.آَلا ذلک هو الخسران المبین.و ما الذی نقموا من أبی الحسن؟نقموا والله نکیر سیفه. وشدة وطأته.و تکال وقعته وتنمره فی ذات الله.

تالله أنَّی لو تکا قورا عن زمام نبذه الیه رسول الله(ص) لساربهم سیرا سجحا لا یکلم خشاشه.

دختر پیغمبر چگونه ای؟

به خدا قسم دنیای شما را دوست نمی دارم و از مردان شما بیزارم!درون و برونشان را آزمودم و از آنچه کردند ناخشنودم!چون تیغ زنگار خورده نابرّا،و گاه پیش روی واپس گرا، وخداوندان اندیشه های تیره و نارسایند.خشم خدا را به خود خریدند و در آتش دوزخ جاویدند.

ناچار کار را بدانها واگذار و ننگ عدالت کشی را برایشان بار کردم.نفرین بر این مکاران و دور بُوَند از رحمت حق این ستمکاران.

وای برآنان چرا نگذاشتند حق در مرکز خود قرار یابد؟و خلافت بر پایه های نبوت استوار ماند؟

آنجا که فرود آمد، نگاه جبرئیل امین.و بر عهدة علی که عالِم به امور دنیا و دین است.به یقین کاری که کردند خسرانی مبین است.به خدا علی را نپسندیدند،چون سوزش تیغ او را چشیدند و پایداری او را دیدند.دیدند که چگونه بر آنان می تازد و با دشمنان خدا نمی سازد.

به خدا سوگند،اگر پای در میان می نهادند،و علی را بر کاری که پیغمبر به عهده او نهاد می گذاردند،آسان آسان ایشان را به راه راست می برد...

   پی نوشت :زندگانی فاطمه زهرا (س).مرحوم دکتر جعفر شهیدی

 

 

 

 

  
موضوع مطلب :


یکشنبه 90 فروردین 21 :: 4:38 عصر ::  نویسنده : خادم

تجمع دانشجویی مقابل سفارت عربستان.فردا دوشنبه.ساعت 17.میدان نوبنیاد،خ پاسداران،چهار راه فرمانیه،خ بوستان.سفارت عربستان
موضوع مطلب :


شنبه 90 فروردین 20 :: 10:39 عصر ::  نویسنده : خادم

   ازجمله کارهایی که باید در ایران انجام  بدن به یکی دو موردش اشاره میکنم: 1_ تغییرقانون 2_  تغییر افکار عمومی مثلا تاثیر در رسانه (صدا و سیما).ایجاد و دستکاری رشته های تحصیلی و کتب درسی. تغییر در سبک زندگی.........

بنابراین طبیعیه که به ما بگن دیکتاتور  به دو دلیل.یکی اینکه در ایران همجنس گرایی به رسمیت شناخته نمیشه ونظام حاکم در ایران ازدواج با محارم رو به رسمیت نمیشناسه. چیزی هم که مانع این اتفاقه ولی فقیه و وجود نظام حاکمیت دینیه.

برای اینکه اون ها بتونن به اهدافشون برسن ،بهترین فرصت روی کار اومدن یه دولت بود که همزمان با این مباحث مجلس ششم رو داشتیم که با همون سلیقه سیاسی سرکار اومد و ایجاد دوسه تا رشته دانشگاهی از جمله مطالعات زنان با دید 100درصد سکولار و غربی ایجاد شد و خانم زهرا شجاعی که کماکان میشناسیمش شد رییس دفتر مطلعات زنان.و متاسفانه اتفاقات وحشتناکی در این دوران رخ داد که به راحتی نمیشه گفت فقط به یکی  دو موردش اشاره میکنم و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...در این دوره  به همت دولت اصلاحات بر آمار کودکان و نوجوانانِ فروشنده مواد مخدر افزوده شد.به همت دولت اصلاحات در صد فراوانی از زنان و دختران 16 سال و بالاتر به اسراییل منحوس قاچاق شدن تا برای اونها تولید نسل کنن .(چون اسراییلی های ملعون به دلیل ازدواج با محارم مشکلات خونی دارن و بچه هاشون زنده نمی مونن.) در آخر هم یا به بیماری دچار شده و از دنیا بروند یا توسط همان اراذل کشته شوند و یا تبدیل به فاحشه شوند . البته این مطالب توضیحات مفصلی داره که اصلاحات چطوری تونست این کارها رو انجام بده............اینها دردهای ناگفته اس.متاسفانه یه اتفاقی که تو همون سال ها رخ دادو بچه شیعه ها بی خبرن تولید نسل بی سابقه اهل سنت بود که دلیل مهمی داره. وشاید تازه متوجه بشیم که چرا وقتی آقای احمدی نژاد رییس جمهور شد بر فرزند دار شدن تاکید میکرد!!حالا هرسنی 10 تا بچه سنی داره و هر شیعه یه بچه شیعه هم نداره.
موضوع مطلب :درباره وبلاگ

پیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 49
بازدید دیروز: 41
کل بازدیدها: 55425