سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
ألا إنّ نصرالله قریب
دوشنبه 89 اسفند 23 :: 11:39 عصر ::  نویسنده : خادم

تا اونجا پیش رفتیم که فمنیست ها گفتن بچه ها از نظر مالی میتونن به جای پدر به مادر متکی باشن.مسئله دیگه ای که روش کار کردن مسئله زناشویی بود.گفتن خوب بالاخره یه نیازی هست دیگه و برای پر کردن این خلأ همجنس گرایی رو،رو کردن.

از طرف دیگه بیشتر از 80 درصد موج اسلام گرایی در غرب رو خانم ها تشکیل میدن. اونجا یه روابط بلوکه شده و تعیین شده ای بین زن ومرد هست.یعنی اینکه هرکدوم باید نیازهای خونه رو تآمین کنن اون هم به طور مساوی.دیگه از این خبرا نیست که شب مرد با دستی پر بیاد خونه و تازه خانم (که البته حقش هم هست خرجی هم ازش بخواد.)اونجا اگر مردچای آورد زن باید قند بیاره...در حالی که تو اسلام خانوم ها صددرصد حق اقتصادی دارن ولی کسی حق نداره به اون ها کار اقتصادی رو تحمیل کنه.خوب این کرامت انسانی برای زن در اسلام خطر بزرگی برای غربه. والبته ایران هم داره اون رو تبلیغ میکنه.بنابراین اومدن گفتن تو ایران حقوق بشر داره تضعیف میشه.و در رأس این ها شیرین عبادی.این ها میخوان مسئله زنان رو یه نقطه سیاه برای حاکمیت ایران قرار بدن.اما ازاین قضیه چه بهره برداری میخوان بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1_اسلامی که آمال و آرزوی زن غربی شده زده بشه.و2_در نهایت جایگاه حاکمیت دینی وخود حاکمیت دینی از بین بره.برای ازبین بردن این حاکمیت دینی چه کار باید انجام بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توی غرب جای خانواده سنتی رو خانواده همجنس گرا گرفت.یه مدل دیگه که برای خانواده ارائه دادن زندگی انسان و حیوان بود.به این شکل که مرد با حیوان محبوبش عقد میشه و مشمول کلمه خانواده میشن.زن هم همینطور.آخرین مدلی که برای خانواده داره شکل میگیره و در لندن نظام حاکم رو دارن به سمت به رسمیت شناختن این نوع خانواده میبرن اگه گفتین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟بله خانواده چند والدینی.مثلا سه مرد با دو زن در یک خانواده.مثل جنگل دیگه.

برای اینکه این کارها روبتونن خدای نکرده تو ایران انجام بدن باید چند تا کار بشه......
موضوع مطلب :


پنج شنبه 89 اسفند 19 :: 8:5 عصر ::  نویسنده : خادم

چی شد که فمینیسم پیش اومد؟؟؟

تقریبا همگی یه چیزایی درمورد نوع نگاه به زن در غرب شنیدیم.اینکه تو کلیسا زن ستیز بودن و زن ها رو ذاتا ناپاک و پلید می دونستن برمیگرده به بزرگانشون مثل افلاطون و سقراط...که یکی از همین به اصطلاح بزرگان گفته طبیعت هرجا از تولید و تولد مرد ناتوان شده زن خلق کرده.

فکر کنم با شنیدن این یکی همون شوکی که به من دست داد به شماهم دست بده.آخه فقط سیزده سال ازش میگذره!!!!!!!!!!!!!

در سال 1998،دوستان دقت داشته باشید سال 1998 ،شاید سالی که خواهر یا برادر کوچیکه شما که الان13سالشه به دنیا اومده.!!!!!!!!!بله تو این سال یه کنگره برگزار شد که بالاخره زن رو در میان کدوم یکی از موجودات طبقه بندی کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بالاخره نتیجة کنگره های دو، سه ساله این شد که احتمالا میشه زن رو جزء انسان ها قرار داد.!!!!!!!!!!! این قضیه کی اتفاق میفته؟سال 1998.به خاطر این محرومیت ها جنبش فمینیسم شکل میگیره که طبق معمول قدرت های موذی مثل انگلیس،فرانسه،آمریکا و بعدها آلمان این جنبش رو تبدیل به فرصت برای خودشون کردن. وهمین اتفاق رو بومی کردن و آوردن برای ما.که چی؟اولا خانواده باید ازبین بره ودوما محور خانواده که زنه باید ازبین بره.برای گرفتن زن از خانواده هم باید کارکردهای زن رو ازش بگیریم.زنانگیِ زن رو از وجودش بکشیم بیرون.برایِ این کار هم اول اومدن گفتن:این نقش هایی که برای زن ومرد میگید در اثر تربیت بوجود اومده.از اول گفتید بابا نان داد.مادر همیشه زنی کدبانو بوده.خرج خونه با مرد بوده.......... ما از اول یه مدلِ دیگه می سازیم.ما میگیم مامان نان داد.خوب دیگه لازم نیست بچه ها به پدر متکی باشن.اصلا چرا یه زن باید رنج مادر شدن رو تحمل کنه.زن بایدبتونه هروقت خواست سقط جنین کنه.که متاسفانه در اثر این حرف فجایعِ وحشتناکی رخ دادو این پزشکان جانی حتی بچه هایی رو در ماه های آخر بارداری مادران سقط میکردن.حتی یکی از این جلادها گفته "من جنین های خیلی بزرگی را سقط می کنم.وقتی می شوداز آن هااستفاده بهتری کرد،شرم آور است که آن ها را در کوره بیندازم!!!!!!!!!!!...من حتی کودک هفت ماهه راهم بدون درنگ سقط می کنم...یک روز صبح من چهار عدد از این جنین ها را داشتم که کنار هم چیده شده بودند؛درحالی که با صدای بلند گریه می کردند.من وقت نداشتم آن ها را در آن موقع آن جا بکشم.چون خیلی سرمان شلوغ بود. من میل نداشتم آن ها را در کوره بیندازم.زیرا آن ها دارای آن همه چربی حیوانی بودند که میشد به صورت تجاری از آن ها استفاده کرد."1 بأیِّ ذَنبٍ قُتِلَت؟؟؟ بأیِّ ذَنبٍ قُتِلَت؟؟؟ بأیِّ ذَنبٍ قُتِلَت؟؟؟

مسئله بعدی که بایدروش کار کرد....

1_کتاب تابوت صورتی

پی نوشت

بهتره بدونیم که سقط جنین به این صورته که با دستگاهی مکنده مثل جارو برقی جنین رو میگیرن و در شکم مادر این موجودِ بی گناهِ زنده، رو تکه تکه میکنن.عکس هاش رو میشه تو اینترنت دید.خود آمریکایی ها اسم این کار رو هولوکاست آمریکایی گذاشتن.
موضوع مطلب :


چهارشنبه 89 اسفند 18 :: 11:19 عصر ::  نویسنده : خادم

بله آقاصهیونیسته گفت برید به تعداد آداب و رسوم و مللِ ... جهان کارگروه راه بندازید در سراسر دنیاو ببینید مشکل از کجاست؟خلاصه این گروه ها تو دنیا پخش شدن و بعد از4_5سال همشون به یه نتیجه رسیدن:خانواده سنتی.به معنی ازدواج یک زن و مرد وتولد یه فرزند.گفتن تا این هست ما نمیتونیم به هدفمون برسیم.بعد همون آقاهه میاد میگه که خانواده چه کارکردهایی داره. وهمون حرفایی رو میزنه که اسلام ما گفته. مثلا میگه:خانواده مهار اقتصادی داره(همه جای دنیا) و همة اعضای خانواده به نفع اقتصاد خانواده کارمیکنن.مثلا مادر، مراقبه همه به حق خودشون برسن.پدر مراقبه درست خرج بشه.بچه ها مراقبِ پدر و مادرن...خوب اگر کشورها این جوری باشن تقاضا برای مصرف میاد پایین و صنعت غرب میخوابه. یه کارکرد دیگه که میشه گفت، اینه که تو خانواده مهار اخلاقی وجود داره و همه مراقب هم هستن که نهاد خانواده متزلزل نشه.(اینجا بد نیست یادآوری کنم که چند وقت پیش که برای خانمی به خاطر خیانت به همسرش حکم اعدام صادر شده بود رسانه های غربی چه جنجالی به پاکردن.آدم وقتی یه ذره اطلاعات پیدا میکنه متوجه میشه که اونها برای هر حرف و حرکتشون برنامه دارن.)سومین کارکردی که خانواده داره اینه که تجربیات، نسل به نسل بین اعضای خانواده منتقل میشه.در حالی ما میخوایم این تجربیات ازبین بره.(منظور از ما همون غربی ها است.) بنابراین تصمیم گرفتن خانواده سنتی رو ازبین ببرن.تو خانواده سنتی هم مولفه های مختلفی هست:زن،مرد،بچه ها...گفتن روی کدوم کار کنیم؟بررسی کردن دیدن زن ستون خیمه است.زن رو بیرون بکشی خیمه میخوابه.و این میشه اساس روند شکل گیری فمینسم...
موضوع مطلب :


سه شنبه 89 اسفند 17 :: 11:45 عصر ::  نویسنده : خادم

بله میگفتیم که:

امریکا عناصر خودش رو همراه امام خمینی (ره) وارد ایران کرد.(که این عناصر الان اون ورِ آبن)

بعد از اتمام جنگ تحمیلی،دوره سازندگیه که یکسری مولفه ها برای فروپاشی نظام پیاده شد.مثل ترورهایی که اتفاق افتاد و مغزهای متفکر انقلاب در فاصله سال های 61تا 63از بین رفتن.قابل بخشش نیستقابل بخشش نیست

به این میگن جنگِ نیمه سخت و دشمن، تو این جنگ متوجه میشه که انزجار مردم ازش بیشتر شده.خوب وقتی آمریکایی ها به خاطر مناطقی که قدرت تولید انرژی دارن و میتونن تولید قدرت کنن جنگ جهانی اول و دوم رو راه میندازه،خیلی ساده انگاریه که فکر کنیم برای منطقه ای که قدرت سوم رو داره جنگ جهانی راه نیندازه.وقتی یه کشور محبوبیت داشته باشه و بتونه بقیه ملت ها رو جذب کنه،البته که باید یه فکری براش کرد. خوب با توجه به ویژگی سوم و بحث هارت لند عقلانیه که یه تصمیم قطعی هم برای اون گرفته بشه.در سال1979 یه ماسونر صهیونیستی در اتاق تعیین وضعیت میگه باید یک آسیب شناسی کنیم ببینیم چی شده با این همه عِدّه و عُدِه که ما داریم نتونستیم به تنها هدف خودمون یعنی جهان تک قطبی برسیم؟؟؟؟؟

 
موضوع مطلب :


سه شنبه 89 اسفند 17 :: 2:10 عصر ::  نویسنده : خادم

امروز 8مارسه.روز فمینیسم(روز زنان).روزِ زنان طالب همجنس بازی.روز زنان طالب چند همسری
موضوع مطلب :


دوشنبه 89 اسفند 16 :: 11:40 عصر ::  نویسنده : خادم

واینک ادامه ماجرا:

گفتیم که قلب جهان باید سه تا ویژگی داشته باشه.1_تولید قدرت 2_تولید انرژی 3_تولید فرهنگ و تمدن یا همون قدرت نرم.از طرف دیگه گفتیم امریکا به عراق حمله کرد نه ایران چرا؟باید فکر کردباید فکر کرد

کشور ما منابع انرژی فراوونی غیر از نفت و گاز داره که هنوز اکتشاف نشده. حمله امریکا به عراق برای نفت بود.امریکایی هاگفتن از منابع عراق برای 20_30سال استفاده می کنیم بعد می ریم سراغ سایر مناطق.عصبانی شدم!فکر می کردن راحت وارد عراق میشن و و از وضعیت آشفته اون استفاده می کنن و... ولی نوع اسلام گرایی و فرهنگ مردم عراق این اجازه رو به امریکایی ها نداد و دیدن نمی تونن به سرعت به اهدافشون برسن.و 400میلیارد هزینه تو عراق بالا آوردن.پوزخند ازهمه مهمتر اینکه جنگ تحمیلی ایران ورشادت های مردانِ و زنانِ بزرگِ ایرانی به همه نشون داده داده که با جنگ ظاهری نمیشه با ایران جنگید.چون بازنده خودشون خواهند بود.از طرفی اینکه امریکایی ها این قدر به ایران توجه دارن اینه که علاوه بر دو ویژگی اول ویژگی سوم رو که از همه مهمتره داراست.

سوال:نکته بینآیا برای مغزِجهان پسندیده است که ویژگیِ سوم در کشوری باشه و رشد کنه وخودش رو تکثیر کنه و از سطح اسلام گرایان عبور کنه وبه سطح مستضعفینِ جهان برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟همون چیزی که امام خمینی (ره) مدِّنظرشون بود.

با انقلاب اسلامی جنگ سخت علیه ایران شروع شد و در هشت سال جنگ دنیا یه طرف قرار گرفت و ایران یه طرف.وباز هم دشمن نتونست به نتیجه برسه.امریکا برای اینکه انقلاب ایران بیشتر از این گسترش پیدا نکنه دو سه تا راهبرد داشت.یکه جنگ نظامی که بی نتیجه بود و دیگری فروپاشی از درون.اگه خوب به فیلم های ورودِ امام خمینی (ره) به ایران نگاه کنیم می بینیم که امریکا عناصر خودش رو همراه امام خمینی (ره) وارد ایران کرد...نکته بیننکته بیننکته بین
موضوع مطلب :


یکشنبه 89 اسفند 15 :: 10:14 عصر ::  نویسنده : خادم

به کجای ماجرا رسیده بودیم؟آهان گفتیم که آمریکایی ها مشخصه دومی هم برای هارت لندِ مورد نظرشون اعلام کردن که، داشتنِ قدرتِ تولیدِ انرژی بود.واین هارت لند هم، شد خلیج فارس که به طور اساسی 4کشور مدیران اصلی اون بودن.یعنی عربستان،ایران،عراق،کویت.خوب حالا یه چیزی روشن میشه و آدمای نکته داننکته بین سریع متوجه میشن که ای بابا پس همه جنگ هایی که تا حالا تو این مناطق رخ داده  به خاطر نفت بودهعصبانی شدم!.که یا آمریکا مستقیما باید به اون  نفتای بی زبون دسترسی داشته باشه یا اینکه یه سری دست نشونده داشته باشه که خلاصه نفت رو به به شکم صنایع امریکا بریزه.(باریکلا درست حدس زدید مثل عربستان)(.بد نیست این رو هم بدونیم که امریکا روزانه 21 میلیون بشکه نفت احتیاج داره که تنها 7 میلیونش رو از منابع خودشون میتونن تهیه کنن و 14 میلیون بقیه اش وارداتیه.در حالی که خودشون فقط 220 میلیارد بشکه نفت دارن که اونم فقط تا 10 سالِ دیگه دوام میاره.از طرفی امریکایی ها با احتساب صنعتشون و پیشرفت جهانی و...قیمت نفت رو، روی 7 دلار حساب کردن که الان  قیمت نفت نوسان زیادی داره. حتی تا بیش از100 دلار.) خوب تو این شرایط امریکا فقط10 سال میتونه هرچی ضرب و زور داره بزنه تا بتونه موندگار شدنش رو در جهان تثبیت کنه.تو این شرایطه که انقلاب اسلامی پیش میاد.اون هم زمانی که دو نوع حاکمیت بیشتر در جهان وجود نداره:1_اقلیت استعمار گر2_اکثریت استعمار پذیرباید فکر کرد

انقلابِ ما تونست مدل سومی برای حکومت معرفی کنه که با دوتای قبلی فرق داره از طرف دیگه کم کم هم در سطح جهان مطرح میشه و بقیه ملت ها طالب چنین حکومتی میشن...

تو این اوضاع دوباره اومدن گفتن کشور هارت لند باید یه ویژگیه دیگه هم داشته باشه.اونم اینکه تولیدِقدرتِ نرم داشته باشه.محبوبیت داشتن یا نداشتن از مؤلفه های قدرتِ نرمه. باید دید چه کسی محبوبیت داره؟امروز قلبِ قلبِ جهان به اظهار استراتژیست های آمریکایی و انگلیسی ایرانِ.پس چرا آمریکا به عراق حمله کرد؟؟؟؟

 
موضوع مطلب :


شنبه 89 اسفند 14 :: 10:8 عصر ::  نویسنده : خادم

 

گفته بودیم که براساس نظریه قلب زمین جنگ جهانی اول شکل گرفت.حالا تو این هیرو ویر متحدین و متفقین میخوان این منطقه رو از آنِ خودشون کنن.تو جنگ جهانی اول آمریکایی ها نقش پشتیبانی دارند و از لحاظ اقتصادی خودشون رو قوی می کنن.اما می بینن اگه این منطقه دست روس و انگلیس بیفته نمی تونن مغز جهان باشن. به فکر افتادن که چه کنیم؟گفتن باید یه قطبِ قدرت حذف بشه.وقرعه به نام روسیه یا همون شوروی سابق افتاد. برای این کار آمریکا جنگ ستارگان رو راه انداخت و شروع کرد به فریب دادن روسیه.آمریکایی ها گفتن ما یه ماهواره میفرستیم فضا روسیه کفت من دو تا میفرستم.امریکا گفت من دو تا میفرستم روسیه گفت اهکی، من سه تا میفرستم و اینقدر ادامه پیدا کرد تا روسیه از نظر اقتصادی ضعیف شد و بالاخره متلاشی شد.و یک قطب قدرت از بین رفت.قبل از جنگ جهانی دوم یه نظریه پرداز آمریکایی گفت قلب جهان جاییه که علاوه بر قدرت سرزمینی یه ویژگیِ دیگه هم داشته باشه و اون اینه که قدرت تولید انرژی داشته باشه.چون غرب صنعتی شده بود ونیاز داشت مواد اوَلیَش رو تامین کنه و برای تأمین این مواد به نفت و گاز احتیاج داشت.خوب، داریم به جاهای حساس نزدیک میشیم.در ضمن قراره از این بحث به جریان فمنیسم هم برسیم.حالا زود نپرید وسط که این بحث چه ربطی به این جریان داره ها .ربط داره  دیگه خوب ،اهِه.خلاصه حدود 70درصد نفت دنیا در منطقه خلیج فارس و بیش از 40درصد گاز جهان هم در این بخشه.به همین خاطر رئیس جمهور آمریکا در اون زمان گفت:در حال حاضرخلیج فارس به منزله یک قلب تپنده است که نفت رو پمپاژ و به پیکره صنعتی غرب وارد میکنه...
موضوع مطلب :


جمعه 89 اسفند 13 :: 12:26 صبح ::  نویسنده : خادم

بچه هه پرسید:

آقاجون اساسا چرا میگید آمریکا دنبال تصاحب ایرانه؟هان ؟آخه کشوری با اون عظمتِ تکنولوژی و اون همه سرمایه ایرانِ کوچولوی ما به چه دردش میخوره؟؟؟؟؟؟؟چرا الکی توهم توطئه دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشکوکم

باباهه گفت: قبل از جنگ جهانیه اول و دوم یه استراتژیست انگلیسی یه فرضیه داد و گفت سه چهارم جهان آبه و یک چهارمش خشکی و قدرت هم تو این یک چهارمس. (حرف استراتژیست تموم شد فعلا)از طرفی آمریکایی ها (نه اینکه یه قوم متمدن چند هزارساله هستن و اصلا دزد ها و اعدامی ها و خلاصه تبه کارای کشورایه دیگه نبودن که به قاره بی نام و نشونه آمریکا تبعید شدن) خودشونو مغز متفکر جهان وبرتر از همه ملت ها میدونن!یعنی چی؟ وبرای به دست آوردنه جهان یه طرحایی داشتن که البته شکست خورد.بنابراین اومدن اون مغز نداشتشونو که احتمالا اونم دزدی بوده به کار انداختن که:بابابدن بدون مغز میتونه مدتها زنده باشه اما بدون قلب که نمیتونه.ماهم اگه بخواهیم به حیات خودمون ادامه بدیم باید قلب جهان در اختیار ما باشه.خلاصه ،حالا بگرد و گی بگرد باید فکر کرددنبال قلب جهان.همون استراتژیسته باز نظر داد و گفت: قلب جهان جاییه که به لحاظ سرزمینی در نقطه ای واقع شده که همه سرزمین های دارای قدرت اساسی در اون شکل گرفته و پل ارتباطی قدرت هایِ جهانه.خلاصه از روی نقشه قلب و پیدا کردن، که منطقه اوراسیا بود که بخش کوچکی از ایران اون روزگارهم، یعنی قبل از جنگ جهانی اول در اونHart land(قلب زمین)واقع شده بود.در نتیجه جنگ جهانی اول براساس این نظریه شکل میگیرهوااااایوااااایوااااای........

 

بقیه قصه انشاءالله فردا شب...گل تقدیم شما
موضوع مطلب :


سه شنبه 89 اسفند 10 :: 3:6 عصر ::  نویسنده : خادم

هرچند پیر و خسته دل و ناتوان شدم                     هرگه که یاد روی توکردم جوان شدم

شکر خدا که هرچه طلب کردم از خدا                    بر منتهای  همّت  خود  کامران  شدم

ای گلبن جوان برِ دولت بخور که من                   در سایه  تو   بلبل   باغ   جهان   شدم

اول ز تحت و فوق وجودم  خبر  نبود                   در مکتب غم تو چنین  نکته دان  شدم

قسمت  حوالتم  به  خرابات  می کند                   هرچند کاینچنین شدم و آنچنان شدم

آن روز بر دلم در معنی گشوده  شد                       کز  ساکنان درگه  پیر مغان   شدم

در شاهراه دولت سرمد به تخت بخت                  با جامِ می به کام دلِ دوستان شدم

ازآن زمان که فتنه چشمت به من رسید               ایمن  زِشرِّ فنته  آخر،  زمان   شدم

من پیرِسال و ماه نیم یار بی وفاست                  برمن چو،عمر می گذرد پیراز آن شدم

دوشم  نوید  داد  عنایت  که حافظا                    بازآ که من به عفوِگناهت ضِمان شدم

 

 

آقا جان،مولای عزیز،یه جمعه گذشت و یه جمعة دیگه تو راهه...

یعنی میشه این جمعه..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

 
موضوع مطلب :


1   2   3   >   
درباره وبلاگ

پیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 47
بازدید دیروز: 41
کل بازدیدها: 55423